Treatmed – Specjalizacja w Niemczech

Treatmed - Specjalizacja w Niemczech

Zadaniem Treatmed jako firmy pośrednictwa zatrudnienia dla absolwentów studiów medycznych w Federalnej Republice Niemiec jest umożliwienie Ci zdobycia etatu w niemieckiej służbie zdrowia. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku pracy w Federalnej Republice Niemiec, pomożemy Ci w znalezieniu pracy dla początkującego lekarza.

Wiemy, jak trudno jest tuż po zdaniu egzaminu LEK dostać się na specjalizację w Polsce, dlatego pomożemy Ci zatrudnić się w niemieckiej klinice lub przychodni. W Treatmed nie tylko wyszukujemy propozycje pracy, ale też wspieramy Cię w całym procesie aplikacyjnym. Pomagamy zdobyć niezbędne kompetencje językowe. Współdziałamy z fachową nauczycielką języka niemieckiego, która Cię wyposaży w umiejętności niezbędne do zaliczenia medycznego egzaminu językowego FSP.

Poza tym, że pomożemy Ci znaleźć specjalizację w Federalnej Republice Niemiec, zadbamy też o sprawy urzędowe, wspierając Cię w całym procesie aplikacyjnym. Dzięki wielu kontaktom z różnymi medycznymi szpitalami i placówkami urzędowymi, staramy się jak najbardziej ułatwić Ci rozpoczęcie pracy jako pracownik medyczny. Weryfikujemy kompletność składanych przez Ciebie dokumentów, zwracamy uwagę na ulepszenia, jakie warto wprowadzić w CV oraz organizujemy próbne dni pracy w placówkach medycznych. Pomagamy uzyskać niemieckie prawo wykonywania zawodu.

Dbamy o to, żeby nasza komunikacja z Tobą jako starającym się o pracę była jak najbardziej jasna i przekazujemy do wiadomości o wszystkich pojawiających się zmianach. Korzystając z pomocy Treatmed, możesz być pewien, że nie trafisz na niesprawdzonego lub podejrzanego zatrudniającego. Nasze oferty nigdy nie stoją w sprzeczności ze stanem rzeczywistym – dostajesz od nas dokładną informację dotyczącą warunków pracy oraz wynagrodzenia.

W razie jakichkolwiek problemów z z zatrudniającym, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Wyjaśnimy niedomówienia, a gdyby zaszła taka potrzeba, pomożemy zmienić Ci miejsce zatrudnienia na terenie Niemiec.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 20.10.2022 12:08:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz