Szklarska Poręba

Szklarska Poręba

Nawet jeśli zimą nie ma w Szklarskiej Porębie śniegu, to jest tu pięknie i wypoczywa tu na wczasach bardzo duża ilość gości, którym potrzebna jest izolacja od codzienności oraz zmiana otoczenia. Lecz gdy przyjdą mrozy, spadnie śnieg , a trasy zjazdowe zostaną za pomocą armatek śnieżnych naśnieżone turyści mówiąc kolokwialnie walą tu całymi tysiącami.

Ten okres czasu zwany zimą jest dla górali czasem intensywnej pracy. W tym właśnie zimowym czasie zarabiają na turystyce, a pilnując jakości świadczonych usług sprawiają, że Szklarska Poręba jest ulubionym miejscem zimowego wypoczynku.

To właśnie dlatego Szklarska Poręba noclegi podobnie jak leżący na drugim krańcu pasma Karkonoszy popularny Karpacz wynajmuje po znacznie wyższych kosztach niż latem. Tego rodzaju stan rzeczy jest zrozumiały, ponieważ dochodzą przecież koszty ogrzewania budynków mieszkalnych przeznaczonych na wynajem.

Duża liczba stylowych, góralskich kawiarenek i miejsc, gdzie można się nieźle rozerwać daje wczasowiczom nie jeżdżących na nartach możliwość interesującego spędzenia czasu poza zajmowanym na czas pobytu mieszkaniem.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 64 (ostatnio: 02.10.2020 05:57:44)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 08.12.2017 14:45:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz