Produkcja lakierów samochodowych

Produkcja lakierów samochodowych

Sporządzane w firmie Multichem materiały lakiernicze uzyskiwane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych i są tworzone z maksymalnej jakości materiałów, z myślą o użytkownikach kładących dużą wagę na jakość, stabilność,łatwość zastosowania i przetwarzania. Zestawy, naszych lakierów a także baz daje powłoki zarówno, jednocześnie ochronne jak i dekoracyjne. Wytwarzane z naszym udziałem materiały do lakiernictwa występują w szerokiej wyborze i zapewniają całościowe recepty dla szeroko rozumianego przemysłu, w tym głównie pojazdów. Naszym celem jest dokładne analiza potrzeb gospodarki i rozwijanie go, zapewniając użytkownikom z całego świata paletę coraz szerszej gamy wyrobów. Wśród wytwarzanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znaleźć można między innymi: lakiery bezbarwne, szpachlówki, rozcieńczalniki, akceleratory, żywice do cieniowania, dodatki uelastyczniające.

Produkcja lakierów samochodowych

Firma Multichem z siedzibą w Luboniu należy do głównych przedsiębiorstw w kraju w dziedzinie produkcji lakierów samochodowych. proponujemy całościowe recepty jak również profesjonalne artykuły w dziedzinie samochodowych remontów a także obszernie rozumianej techniki powlekania. Jesteśmy obecni w przeszło 50 krajach poprzez nasze przedstawicielstwa jak również dystrybutorów. Produkcja lakierów samochodowych oparta jest na niezawodny technologiach,metodach,procedurach jak również doskonałego gatunku materiałach. Dzięki temu, a także korzystając z specjalistycznych urządzeń, bogato wyposażonego laboratorium jak również zespołu fachowców tworzymy artykuły najwyższej jakości w dużej gamie barw. Wyprodukowane przez nas lakiery są łatwe w użyciu jak również gwarantują optymalne odwzorowanie barw i niezmienne, atrakcyjne zabarwienie.

Poza lakierami barwnymi w naszej ofercie znajduje się też lakier bezbarwny samochodowy. Ma on parametry zapewniające doskonały wynik wygładzania, a także doskonały połysk. Ponadto jego wysoka przezroczystość umożliwia na niemalże idealne odwzorowanie pokrytych nim powierzchni.

Mieszalnia lakierów samochodowych

Kompleksowym receptą w dziedzinie mieszania lakierów są opracowane przez Multichem systemy kolorów jak również systemy doboru kolorów, które zapewniają szybkie i bezproblemowe dopasowanie barwy. Zarówno w przypadku metodzie bazującej na rozpuszczalnikach podobnie jak wodnej, w skład systemu wchodzą: seria barwników, aplikacja recepturowa, urządzenie do pomiaru masy, jak również szablon barw. Z ich pomocą mieszanie lakierów pozwala na szybkie i bezproblemowe dokładne odwzorowanie pożądanej barwy. Przejrzystość opracowanych u nas systemów doboru koloru zapewnia że każda mieszalnia lakierów samochodowych jest w stanie stosować go z powodzeniem.

Lakier samochodowy

Wymogi klientów wymagają od producentów lakierów artykułów o rozległym spektrum zastosowań, dokładnych barw, urozmaiconych stopni połysku, jak również błyskawicznych terminów dostawy. Lakiery przemysłowe Multichem zapewniają modelowy system powłok dla wszelkich powierzchni, jak również każdego podłoża zapewniający rekordową wytrzymałość, zabezpieczenie antykorozyjne jak również wartości estetyczne. Lakiery przemysłowe Multichem odnajdą Państwo u wytwórców maszyn budowlanych, pojazdów użytkowych, wyposażenia magazynowego, producentów maszyn, maszyn włókienniczych, dźwigów, kompresorów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.35377889999999, Długość geograficzna: 16.890714000000003

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 22.02.2019 08:16:04)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 28.09.2015 20:37:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz