Producent siatki ogrodzeniowej

Producent siatki ogrodzeniowej

Spółka Siat-Stal to producent siatki ocynkowanej i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy od roku dwutysięcznego trzeciego, a nasza siedziba mieści się w Łomży, województwo podlaskie. Poza działalnością stacjonarną posiadamy sklep online z artykułami do grodzenia posesji.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym asortymencie można zmodyfikować przez dobór rozmiaru, barwy czy rodzaju wykończenia. Poniżej prezentujemy najciekawsze pozycje z naszego e-sklepu.

Siatka metalowa to główny produkt na naszej platformie sprzedaży. Dzielimy je na siatki powlekane i ocynkowane. Możemy też wyróżnić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Następnym interesującym produktem są panele ogrodzeniowe oraz pasujące do nich słupki, podmurówki i akcesoria montażowe.

Innym wartym uwagi produktem z naszego sklepu są maty taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba sprzedawanych produktów jest niezwykle duża, dlatego służymy specjalistycznym doradztwem przy wyborze odpowiednich materiałów ogrodzeniowych.

Nasze systemy sprawdzą się idealnie do grodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy ogromnych obszarów przemysłowych.

W naszym sklepie e-commerce warto wyróżnić sekcję Najczęściej kupowane oraz Promocje, gdzie przedstawiamy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają atrakcyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 20.10.2022 11:44:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz