Lenahurt – artykuły z porcelany, prezenty okolicznościowe

Lenahurt – artykuły z porcelany, prezenty okolicznościowe

LENA to hurtownia upominków i artykułów porcelanowych, zlokalizowana w Częstochowie przy ulicy Złotej 94. Na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Produkty porcelanowe oferowane przez hurtownię LENA sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających gustów. Mogą być również wspaniałym prezentem na każdą okazje, począwszy od ślubu, przez komunię, na osiemnastkach kończąc. Porcelana dostępna w ofercie hurtowni LENA to znakomite połączenie wysokiej jakości wykonania, elegancji z atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami. Zapraszamy na lenahurt.pl, gdzie mogą Państwo zapoznać się bliżej z ofertą sprzedażową hurtowni. Życzymy owocnych zakupów.

Projekty domów w różnych technologiach

Projekty domów w różnych technologiach

Tworzymy projekty domów budowanych w technologii tradycyjnej, drewnianej oraz szkieletowej. Nasze projekty są unikalne i dopasowane do preferencji Klienta. Staramy działać szybko i kompleksowo. Współpracujemy z dwoma firmami wykonującymi domy drewniane oraz szkieletowe, z firmą budowlaną i wykończeniową.

Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w następujących kategoriach:

 • obiekty mieszkalne, jednorodzinne, wielorodzinne w technologii tradycyjnej murowanej drewnianej lub szkieletowej,
 • obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazynowe),
 • inwentaryzacja obiektów,
 • wizualizacje projektu,
 • termomodernizacje, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy,
 • adaptacje projektów typowych,
 • uzyskanie dokumentacji do projektu budowlanego (warunku zabudowy lub wypis/wyrys z miejscowego planu zagospodarowania terenu),
 • dokumentacje do zgłoszenia budynku do 35 m2.

Najnowszym przebojem ostatniego czasu są całoroczne domy z bali drewnianych. Budowa takiego domu to przede wszystkim krótki czas budowy oraz niższe koszty w stosunku do domu tradycyjnego-murowanego. Taki dom jest również zdrowszy, a zapach unoszącego się w środku zapachu drewna jest czym wspaniałym. Dobrze wykonany i ocieplony dom drewniany jest na równi z trwałością z tym murowanym.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na Naszej stronie internetowej www.arthprojekty.pl a także na naszym fanpage na Facebooku: Domy drewniane i tradycyjne ARTH. Serdecznie zapraszamy! 🙂

AVIVA Częstochowa

AVIVA Częstochowa

Faktem jest, że doświadczenie i świadomość przychodzą z wiekiem. Trudno nie zgadzać się z takim stwierdzeniem w nawiązaniu do ubezpieczenia. Bardzo mało młodych osób sprawdza co jest w ich ubezpieczeniu. Często korzystają z ofert ubezpieczeń grupowych proponowanych im w szkole a dalej na początku pracy zawodowej w firmie.

Wraz z wiekiem przychodzi troska o siebie i bliskich. Rodzina staje się większa. Należy zacząć ponosić odpowiedzialność już nie wyłącznie za siebie ale także za bliskich. Dopiero wówczas zaczynamy interesować szczegóły umów ubezpieczenia. Czytamy umowy i sprawdzamy co co jest w nich zawarte i jaki zakres ubezpieczenia nas dotyczy.

Rynek ubezpieczeniowy jest wielgachny. Wybór firm, które mogą zapewnić nam ubezpieczenie równie znaczny. Z tego powodu by dokonać dobrego wyboru ubezpieczenia powinno się poświęcić trochę swojego czasu i przejrzeć ogólne umowy ubezpieczeniowe wybranych firm i zdecydować się na to co najistotniejsze lub indywidualnie negocjować swoje ubezpieczenie. Korzystnie jest jednak oszczędzić czas i wybrać dobrą firmę ubezpieczeniową, która dba o swoich klientów i zapewni dobre ubezpieczenie. Agent ubezpieczeniowy AVIVA Częstochowa zapozna się z potrzebami swojego klienta i dzięki temu pomoże w wyborze najlepszej opcji ubezpieczeniowej. Jest to też świetny agent ubezpieczeniowy AVIVA Katowice.

Szkoła jazdy Częstochowa

Szkoła jazdy Częstochowa

Jeżeli pomieszkujesz niedaleko Częstochowy i niedawno zacząłeś myśleć o zdaniu prawa jazdy kat. B, to pragniemy przekonać Cię do dokładnego zapoznania się z propozycją regionalnej szkoły jazdy, w której dobrze wykształceni i przyjemni szkoleniowcy zadbają o to, żebyś jak najlepiej opanował sztukę jeżdżenia autem!

W naszej szkole klienci podróżują identycznymi pojazdami jak te, które wykorzystywane są w na egzaminach. Jednakże staramy się nie jedynie o to, aby poprawnie uczyc jeździć, zwracamy wielką uwagę na naukę zasad teoretycznych, przez co zdanie egzaminu państwowego jest jeszcze prostsze.

O klasie promowanej szkoły mają prawo poświadczać pierwsze pozycje w rankingach. Odezwij się do nas i zaklep termin szkolenia, a zademonstrujemy Ci wszystkie trasy egzaminacyjne w Częstochowie - jak chociażby ta: klik!

Whitford Miller – Licytacje komornicze

Whitford Miller - Licytacje komornicze

Kancelaria prawnicza Whitford Miller proponuje całościowe wsparcie na każdym fazie licytacji komorniczej. Realizujemy weryfikację danych dotyczących licytowanej posiadłości. Co więcej dokonujemy analizy operatu szacunkowego wykonanego przez biegłego. Często także zastępujemy naszych klientów podczas licytacji. Odpowiadamy za kontakt naszego klienta zarówno z kancelarią komornika ,a także odpowiednimi sądami. Pozwala to na zostanie właścicielem nieruchomości o wiele taniej oraz szybciej. Nasze siedziby znajdują się na terenie miast Częstochowa i Warszawa mimo to bez problemu jesteśmy w stanie prowadzić sprawą w każdym zakątku naszego kraju. Prowadzimy także sprawami dotyczące sporów o odszkodowanie z ubezpieczycielami. Dodatkowe informacje wyszukają Państwo na naszej stronie dotyczącej odszkodowaniach. Na naszym portalu znajdą również Państwo nieodpłatnie udostępnione profesjonalne wzory najpopularniejszych umów, kalkulatory, księgi wieczyste które można pobrać w formacie PDF, treści najważniejszych ustaw oraz adresy i telefony wszystkich krajowych prokuratur i sądów.

Salon audi

Salon audi

Przy wskazywaniu cech współczesności trudno nie zwrócić uwagi na liczbę samochodów. Sporo rodzin wykorzystuje przynajmniej jeden samochód, dlatego też domowy budżet obciążony jest podobnie kosztami paliwa, ale też przeglądów czy potrzebnych napraw. Dowolny kierowca zadaje sobie kiedyś jedno podstawowe pytanie czy oddać auto autoryzowanemu serwisowi czy przekazać do normalnego warsztatu - jakie są wady i zalety tychże rozwiązań?

Często przy omawianiu tematu tego typu jak Skoda Częstochowa, wiele korzystnych opinii dotyczy autoryzowanych serwisów. Czemu w ten sposób wygląda sytuacja? Dla wielu podstawową i niezaprzeczalną zaletą jest tu bezpieczeństwo. Jedną spośród najistotniejszych kwestii, w sytuacji gdy wsiadamy do pojazdu jest poczucie bezpieczeństwa. Jeśli o auto zadbali profesjonaliści, zaś jakiekolwiek elementy zamienne są oryginalne, to wiemy, iż wszelkie ryzyko dotyczące pojazdu jest ograniczone do minimum. Ponadto w razie jakiejkolwiek sytuacji ryzyka, taki pojazd nie zawiedzie. Inną cechą odróżniającą jest profesjonalizm obsługi. Wozem zajmują się tylko wykwalifikowani pracownicy, jacy świetnie znają się rzeczywiście na konkretnej marce.

Kuchenne akcesoria

Kuchenne akcesoria

Zapraszamy Państwa do zobaczenia naszego bloga poświęconego akcesoriom potrzebnych w kuchni. Opisujemy tam najnowsze kierunki w „modzie kuchennej”. Poznacie Państwo z urządzeniami oraz przeróżnymi przyborami niezbędnymi do pracy w kuchni i nie tylko. Ciepło prosimy również każdego do zobaczenia naszego sklepu online gdzie miło można kupić większość zaprezentowanych przedmiotów. Dla mieszkańców Częstochowy dobra informacja, zakupiony produkt dostarczymy za darmo pod wskazany adres. Prowadzimy obiekt handlowy gdzie wolno osobiście przyjść i dokonać zakupu. Prowadzimy też sprzedaż hurtową dla sklepów. Bardzo korzystne warunki współpracy. Zapraszamy.

Tadex S.C. – obróbka metali

Tadex S.C. - obróbka metali

Firma Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b świadczy usługi związane z profesjonalną obróbką metali i obróbką skrawaniem na bezkonkurencyjnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa zarówno w obróbce maszynowej CNC czy też w obróbce skrawaniem metali w sposób niezautomatyzowany skutkuje tym że działalność firmy Tadex S.C. jest unikatowa. Obróbka skrawaniem CNC to główne podmioty działania tej firmy. Drużyna przedsiębiorstwa to wieloosobowy zespół działający w branży obrabiania metali od wielu lat. Profesjonaliści firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie przetwarzania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. świadczy również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego jak i detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych tylko dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki numeryczne (Computerized Numerica Contrl) to baza nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki użyciu maszyn CNC możliwe jest osiągniecie o wiele lepszych rezultatów obróbki metalu i znacznie bardziej precyzyjnej dokładności skrawania metali niżeli sposoby tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Obok doskonałej lokalizacji przedsiębiorstwa Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest wyjątkowo nowatorska flota w postaci nowoczesnych maszyn z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Doskonale wyposażona hala produkcyjna wypełniona jest maszynami do skrawania metali oraz urządzeniami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Firma Tadex S.C. reklamuje swoją ofertę na istotnych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka CNC metali. Ich oferta okazanabyła między innymi na kongresach takich jak MIDEST 2014 Francja czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Roboty do obróbki skrawaniem CNC jakimi skrawa firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

 • Centrum numerycznej obróbki tokarskiej EAGLE 25 oferujemożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
 • Automat obróbki tokarskiej EAGLE MINI TURN oferujemożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Maksymalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
 • Automat obróbki tokarskiej CNC HYUNDAI KIT 450 oferujemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Centrum obróbki tokarskiej DUGARD 42 TT (42 SUB) oferujemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
 • Automat obróbki tokarskiej KNUTH FANUC 0T oferujemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat obróbki tokarskiej TAKANG FANUC 0T oferujemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat obróbki tokarskiej WASHINO L-70 oferujemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą przedsiębiorstwa Tadex S.C z Częstochowy.

Płytki ceramiczne Częstochowa

Płytki ceramiczne Częstochowa

Podstawowe prace, które dotyczą wykończenia wnętrz Częstochowa to szpachlowanie i malowanie Częstochowa. O ile przyjęliśmy, że ściany muszą być nieskazitelnie gładkie to powinniśmy te prace powierzyć rzeczywiście dobremu fachowcowi. W bardzo wielu przypadkach niedoróbki widoczne bywają dopiero po zakończeniu wszystkich robót, a wtedy na poprawianie w zakresie takich błędów są prawie niewykonalne. Poniżej praktyczna porada, jak sprawdzić pracę fachowca. Najlepiej przeprowadzić to kiedy się ściemni poprzez sprawdzenie gładkości ściany podświetlonej latarką lub jakąś inną lampą ustawioną pod różnymi kątami. Wszelkie niedoróbki, zwłaszcza na połączeniach płyt gipsowo-kartonowych staną się wówczas bardzo widoczne. O ile jednakże nasz wybór to jakieś tynki ozdobne, to poprośmy o próbę na małej powierzchni. Jeżeli przymierzamy się do remontowania lub wykańczania łazienki i będzie to przykładowo temat płytki ceramiczne Częstochowa poprośmy wykonawcę o prezentację wykonanych do tej pory zamówień, chociaż w formie zdjęć, na bazie których zauważymy, czy mamy do czynienia ze specjalistą z talentem.

Kamerzysta Częstochowa

Kamerzysta Częstochowa

Film Ślubny Częstochowa

Proponuje nagrania filmy z takich uroczystości jak Śluby, Wesela, Komunie. Wideofilmowanie wykonuję w technologii VDSLR – czyli lustrzankami cyfrowymi. Jest to nowoczesna technologia zapewniająca czysty obraz i żywe odwzorowanie barw. Dlatego technologia filmowania lustrzankami VDSLR pozwala wypełnić wymagania nawet tych najbardziej wybrednych klientów. Jako jedna z nielicznych firm oferuje nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K.

Jako kamerzysta głównie działam w mieście Częstochowa oraz w całej Polsce. Jeśli jesteś zainteresowanym np. Filmem Ślubnym to czekam na kontakt oraz zapraszam na stronę internetową