Wirtualny spacer Fotograf

Wirtualny spacer Fotograf

Rekomendowany fotograf Google Jacek Żak

Usługa od firmy Google dająca możliwość dodanie wnętrza Twojego biura do wizytówki w wizytówce firmowej w Google Maps. Wirtualna wycieczka pozwala zabrać potencjalnych klientów do do wnętrza Twojego biura. Utworzenie wirtualnej wizytówki Twojego biznesu w mapach Google umożliwi całkowicie zintegrować Twój biznes z innymi usługami od Google w internecie. Dzięki połączeniu wirtualnego spaceru z wizytówką w mapach Google Twój biznes stanie się bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania, a więc polepszy pozycjonowanie Twojej witryny w internecie. Od dawna tworzę wirtualne spacery dla instytucji, a moje dotychczasowe prace możesz przejrzeć na moim blogu, zapraszam. Widoczność strony internetowej jest bardzo ważna by dotrzeć do internautów – moje fotografie biznesowe polepszą widoczność Twojego biznesu w sieci i stanie się doskonałym motywem marketingowym zwiększającym sprzedaż i zwiększającym zaufanie internatów do Twojego biznesu. Usługa Street View jest idealnym narzędziem do wzbudzenia zainteresowania twoimi produktami. Nazywam się Jacek Żak i posiadam studio fotograficzne, co więcej jestem rekomendowanym fotografem Google. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym oraz software. Usługi wykonuję w całej Polsce, a w szczególności w województwie zachodniopomorskim, Rumi, Trójmieście (Gdynia, Gdańsk, Spot), ale również w Elblągu. Zachęcam do skorzystania z mojego doświadczenia, Jacek Żak- rekomendowany fotograf Google z Rumi, z Trójmiasta, z województwa zachodniopomorskiego. Świadczę kompleksową usługę wraz ze zintegrowaniem zrobionego wirtualnego spaceru do map Google.

Biuro podatkowe Gdynia

Biuro podatkowe Gdynia

Firma Ankora to znakomita i fachowa oferta dla firm szukających trafnej obsługi w aspekcie ksiąg podatkowych, kadr, płac i ogólnie rachunkowości. Pracujemy od ponad 12 lat, realizując różne sprawy z obszaru prowadzenia księgowości dla przedsiębiorstw, organizacji i innych. Wykonujemy usługi zarówno dla petentów lokalnych, jak i międzynarodowych oraz biuro rachunkowe Rumia, osób indywidualnych oraz spółek. Bez przerwy się szkolimy i rozwijamy, aby móc sprostać wszelkim wymogom. Zapraszamy do poznania się z naszą propozycją. Prosimy o kontakt z naszym biurem celem omówienia szczegółów współpracy.

Badania marketingowe

Badania marketingowe

Zbierasz dane o otoczeniu rynkowym? Pragniesz wiedzieć, czy twoja spółka jest dobrze widziana przez wspólników? A może potrzebujesz sprawdzić stan wiedzy swoich pracowników? Najlepszym sposobem jest zrealizowanie ankiet za pośrednictwem naszego serwisu Ankieter.pl. Dzięki nam w mgnieniu oka i bez zbytecznych problemów założysz ankietę, roześlesz do respondentów, zbierzesz i przeanalizujesz wyniki, wykonasz, analiza rynku. Bez kłopotów dowiesz się co inni uważają o temacie, który cię absorbuje. Ankiety nie mają limitów ilościowych. Możesz z bez problemów dołączyć zdjęcie, film czy też zamieścić ankietę w dowolnym serwisie internetowym. Ankieter.pl