Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Nazywam się Tomasz Wierzbicki - Rzeczoznawca majątkowy w Toruniu (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum zajmującej się wyceną nieruchomości na terenie Bydgoszczy i Torunia. Ponad to posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Mam Tytuł Starszego inspektora do spraw BHP.

Jestem członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, posiadam obowiązkowe ubezpieczenia od OC. Zawsze śledzę i analizuję sytuację na rynku nieruchomości.

Wejdźcie na moją wizytówkę internetową - Rzeczoznawca majątkowy Bydgoszcz

Optyk Bydgoszcz

Optyk Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy na profesjonalne badanie wzroku wraz z sprawdzeniem ciśnienia oka, badanie testowe pod kątem zapalenia spojówki. Wysokiej jakości maszyny oraz wykwalifikowany optometrysta to atuty naszego gabinetu. w ofercie również okulary przeciwsłoneczne znanych projektantek. Pracujemy z szkłami korekcyjnymi znanych firm (m.in. JZO, SCHAMIR). Uwaga! dobieramy soczewki kontaktowe dla astygmatyków, a po badaniu soczewkowym każdy klienet otrzymuje zestaw na start. Nowość!: Szkła fotochromowe dla kierowców (nie zmieniają się w samochodzie). Okulary progresywne już od 390zł. Niskie ceny oraz wiele promocji!

Blask Uśmiechu Stomatolog w Bydgoszczy

Blask Uśmiechu Stomatolog w Bydgoszczy

Nasz gabinet stomatologiczny prowadzony jest przez wiele lat. Przez ten czas zmierzamy do wzrostu komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasza ekipa nieustająco podnosi doświadczenie przez sympozja, szkolenia, kursy. Jesteśmy przekonani o tym, że zwiększanie naszej wiedzy jest niezbędne do rzetelnej pracy z klientem, korzystania ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii tak jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt. W skład naszego zespołu wchodzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od samego początku działalności stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych pacjentów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przyjść do gabinetu 10 minut wcześniej przed zaplanowaną wizytą. Pacjentów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o przyniesienie ze sobą świeżego zdjęcia przeglądowego buzi - w razie potrzeb służymy informacją gdzie takie zdjęcia można na miejscu zrobić. Dla najmłodszych polecamy rady higienistki stomatologicznej, która podpowie rodzicom jak skorygować dietę dziecka, aby zęby były mocne i odporne na bakterie próchnicze.

Hale stalowe Budberg

Hale stalowe Budberg

Biuro architektoniczne się w projektowaniu obiektów o konstrukcji ze stali z blach cienkościennych. W ofercie oferuje autorski system hal. To super nowoczesny i konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ciągle jest ulepszany pod kątem kolejnych realizacji obiektów przemysłowych. Biuro zajmuje się także zarządzaniem na potrzeby inwestycji budowlanych. Główną ideą architekta jest, aby projekty były wykonane w jak najkrótszym czasie, to jest w terminie ustalonym z inwestorem, kładąc akcent na stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań, rzetelność oraz ich optymalizację. Zapewnia to zoptymalizować czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a tym samym zmniejszyć do minimum wydatki inwestycji. Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo dokładnie i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych przy użyciu niezbędnej ilość żelbetu i stali, niezbędnej dla utrzymania bezpieczeństwa oraz formy całego obiektu. Ogromne doświadczenie projektowe w zakresie opracowywania projektów budowlanych budynków mieszkalnych oraz hal stalowych gwarantuje nam z powodzeniem również oferować usługi w zakresie montażu budowli.

Nawiewy Bydgoszcz

Nawiewy Bydgoszcz

Firma SANINS działa na rynku od roku 2005. Jest to grupa dynamicznie rozwijających się i nowoczesnych firm budowlanych. Na przełomie tego czasu dokończyliśmy z sukcesem wiele obiektów użyteczności publicznej i komercyjnej. Dla naszych klientów zawsze jesteśmy lojalnym wykonawcą. Firmy działają głównie w sferze instalacji infrastrukturalnego. Korzystając z wiedzy najlepszych inżynierów zbudowaliśmy mocny podmiot gospodarczy który może konkurować z silnymi firmami ze swojej branży nie tylko na stopie finansowej, ale i technologicznej. Sanins Wentylacja zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania razem z systemami BMS i automatyką. Dysponujemy własną produkcją elementów wentylacyjnych. Realizujemy prace budowlano-montażowe, projektujemy, świadczymy serwis. Firma zapewnia pełne zaplecze w zakresie obsługi inżynierskiej, wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów budowlanych. Przekrój usług: wewnętrzne instalacje wentylacyjne, instalacje klimatyzacyjne, kotłownie i węzły ciepła, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Jedna z gałęzi naszej firmy zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i elektrycznych jak też gazowych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projekty, gwarantujemy serwis. Zespół dysponuje bardzo dobrym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie świadczenia przeglądów budowlanych, kosztorysów oraz ekspertyz technicznych. Zakres wykonywanych robót: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej, zewnętrzne sieci magistralne, przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe.

Racjonalne odchudzanie

Racjonalne odchudzanie

Czy poszukujesz specjalistycznych porad dietetycznych? Chciałbyś poprawić stan swojego zdrowia poprzez zrewolucjonizowanie sposobu odżywania się? Jeżeli tak, skorzystaj z oferty dietetyka - Agnieszki Muszyńskiej.

Profesjonalnie przygotowany program diety dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta i również odpowiednia motywacja są podstawą sukcesu! Dieta przeze mnie sporządzona zależy wielu czynników. Biorę pod uwagę, jak dużo czasu Klient chce poświęcić na sporządzanie posiłków czy też jaką aktywnością charakteryzuje się w ciągu dnia.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Blue System drukarnia

Blue System drukarnia

Marka Blue System specjalizuje się w dziedzinie etykiet samoprzylepnych już od dziesięciu lat. Jesteśmy innowacyjną drukarnią etykiet samoprzylepnych jak również dystrybutorem cenionego sprzętu do etykiet i taśm termotransferowych. Nasze wieloletnie doświadczenie, sięgające 2001 roku, umożliwia nam wytwarzanie wyjątkowo trudnych oraz mocno zdobionych wzorów etykiet. Ultranowoczesne maszyny oraz wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia zamawiającemu dostarczenie wyjątkowej jakości etykiet. Możemy pochwalić się: mamy ponad 14 lat doświadczenia, pracujemy 24 godz. na dobę, w każdym miesiącu obsługujemy ponad dwieście wymagających odbiorców. Zapewniamy etykiety samoprzylepne monochromatyczne oraz kolorowe, z nadrukiem lub bez niego, specjalistyczne dla wybranych branż (elektroniczny, motoryzacyjny), o zwiększonej odporności na warunki zewnętrzne, wielowarstwowe. W ofercie znajdują się poza tym drukarki do etykiet, drukarki kart, nawijaki do etykiet, czytniki kodów, skanery przemysłowe, czytniki kart, terminale przenośne, oprogramowanie specjalistyczne oraz różnorodne części do naprawy.

Leczenie psów Bydgoszcz

Leczenie psów Bydgoszcz

Strona lekarzy specjalistów weterynarii w Bydgoszczy. Zapewnia wszechstronną pomoc weterynaryjną zwierzętom domowym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna oferujemy pełną leczenie internistyczne oraz chirurgiczne i diagnostykę w zakresie chirurgii kostnej i chirurgii tkanek miękkich. W ramach konsultacji lekarze współpracują z innymi ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonują wszystkie niezbędne badania laboratoryjne i diagnostyczne. Specjalizujemy się głównie w diagnostyce oraz leczeniu chorób wewnętrznych, kardiologicznych, dermatologicznych, endykrynologicznych, okulistycznych, ortopedycznych, pediatrii, stomatologii, ginekologii i położnictwie jak również chirurgii miękkiej i kostnej. Nasza lecznica dysponuje namiotem tlenowym. To jedno z urządzeń, które wykorzystujemy do tlenoterapii. Tlen jest lekiem. Wskazaniem do takiej terapii są choroby w przebiegu których dochodzi do niedotlenienia komórek. Zwykle są to stany ostre, gdzie szybkie podanie tlenu ratuje życie lub jest istotnym składnikiem całej terapii na przykład niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, astma kotów, obrzęk płuc, niewydolność naczyniowo-sercowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby oskrzeli i płuc. Pacjent umieszczany jest w wygodnym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej zajmuje od 10 do 60 minut, choć bywa że kilka godzin. Namiot posiada gruby materac, matę grzewczą oraz adaptery zapewniające odpowiednie dawkowanie tlenu. Na życzenie opiekuna chorego zwierzęcia oraz za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć swojemu pupilowi w trakcie trwania terapii.

Odzież używana Bydgoszcz

Odzież używana Bydgoszcz

Nasza firma sprowadza odzież używaną już od 1999 roku. Na początku funkcjonowania sprzedawaliśmy towar z Danii, Szwecji, Szwajcarii, Niemiec, Norwegii. Obecnie sprowadzamy dobrej jakości wyroby z Anglii, Irlandii, którą sprzedajemy na naszym rynku oraz na rynkach wschodniej Europy. Zbiórki znanych fundacji takich jak Kidney Research, Air Ambulance jak i zbiórki szkolne Bag2School oraz podobne są jednym z najlepszych towarów które aktualnie cieszą się największym popytem. Handlujemy wyłącznie odzieżą niesortowaną przykładając wagę na satysfakcję każdego odbiorcy oraz jakość odzieży. Na przestrzeni wielu lat działalności działając na terenach Polski północnej zdobyliśmy uznanie i zaufanie ze strony klientów. Od kilku lat zasięg naszej firmy obejmuje teren całej Polski. Hurtownie odzieży - Bydgoszcz oraz Włocławek zapraszają na swoją stronę. Głównym naszym celem jest zadowolenie kupującego, co ma swoje odbicie w jakości naszego towaru. Posiadamy program rabatowy dla stałych klientów, którym oferujemy atrakcyjne rabaty od cen podstawowych w zamian za systematyczne zakupy! Obsługujemy zamówienia telefoniczne z Bydgoszczy i okolic - dojazd bezpłatny, dostarczenie towaru już na kolejny dzień. Ceny podlegają negocjacjom indywidualnym.

Dywany dziecięce Bydgoszcz

Dywany dziecięce Bydgoszcz

W świecie dywanów i wykładzin działamy długi czas, zdobywając niezbędne doświadczenie. W ciągu tych kilkunastu lat pracy naszą najważniejszą zasadą jest sentencja: zadowolenie klienta jest najważniejsze. Zależy nam na tym aby klient po położeniu dywanu w mieszkaniu był naprawdę zadowolony i pewny naszego produktu. Dywan jest jednym z ważniejszych elementów tworzących klimat naszego domu lub mieszkania. Dywan ma nam się podobać, a użytkując go mamy się z nim dobrze czuć. Dlatego jeśli z jakiegokolwiek powodu zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz go oddać bądź wymienić na inny wzór. Najpopularniejsze produkty w naszym e-sklepie to: dywany tradycyjne, wełniane, dla dzieci,włochacze. Sprzedając dywan, doradzając przy jego wyborze, czy w jakikolwiek inny sposób pomagając Tobie w tych kwestiach liczymy zostać miło zapamiętani i zdobyć Twoje zaufanie oraz chęć powrotu na strony naszego e-sklepu. Dywany zostały posrtowane na kategorie: Nowoczesne, Shaggy (włochacze), Tradycyjne, Dziecięce, Ręcznie wycinane, Wełniane, Exclusive i Bestsellery. Liczymy, że prezentowana oferta przypadnie Tobie do gustu, cały czas jest ona powiększana o nowe wzory i kolekcje. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną na stronie sklepu internetowego oraz do odwiedzenia naszego salonu Dalladyn, mieszczącego się w Bydgoszczy.