Krecik

Krecik

Zestaw dziecięcy z Krecikiem to kapitalny pomysł na prezent. Najbardziej będzie się podobał tym, którzy pamiętają bajkę z krecikiem ze swojego dzieciństwa. Nader chętnie nabędą i wręczą dziecku lub zachowają dla siebie.Tak czy inaczej trzeba ogłosić, że kreskówka z Krecikiem jest ponadpokoleniowa.

Zestaw dla dziecka z Krecikiem robiony jest w różnych alternatywach. Nader lubiane są opcje Krecika wraz z przyjaciółmi. Przykładowo Krecik z myszką lub Krecik z Jeżykiem.Jakikolwiek taki zestaw traktuje innego odcinka bajki.Krecik pływa na łodzi, jeździ wozem lub na rowerze. Kąpie się.

Zestaw dla dzieci z Krecikiem można urozmaicić o kolejne elementy. Rozdzielnie dostępne są pojedyncze talerze, garnuszki i filiżanki.Osiągalna jest dodatkowo skarbonka. Da się skompletować solidny zbiór dla malca a nawet dla całej gromadki dzieci lub dla kompletnej familii.

Zestaw dla dzieci z Krecikiem stworzony jest z porcelany.Jest to niezwykle wysokiej próby porcelana, która pochodzi od bardzo znanego czeskiego fabrykanta z Karlowych Warów.Jest to tak tytułowana karlovska porcelana. Części zestawu podpisane są na spodzie znakiem „Thun”.

Jeśli ktokolwiek szuka podarunku dla dziecka to wyśmienitym pomysłem jest zestaw obiadowy.Dobrze jeśli taki zestaw ma rysunek z bajki.A już bajecznie jeżeli jest to Krecik. Bohater czeskich bajek.Młode pokolenie może nie pamięta tej kreskówki.Jednak bez wątpienia powinno ją poznać.Krecik jest na filiżankach, kubkach i talerzykach.Zestaw upominkowy zapakowany jest w trójkątny kolorowy kartonik.Kartonik ma otwory i widać narysowane na naczyniach sceny z bajki.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.27581, Długość geograficzna: 18.94679389999999

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 62 (ostatnio: 15.09.2021 00:35:23)
  • yahoo: 44 (ostatnio: 26.01.2018 22:52:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz