Koc z mikrofibry

Koc z mikrofibry

Otulający i niezwykle wygodny, gruby koc 160 x 200 cm, to całkowity must have nadchodzących odległych wieczorów. Wykonany jest spośród przytulnego i miłego w dotyku materiału. Ów koc spośród mikrofibry zagwarantuje ciepło i poczucie komfortu którego wcześniej nie było. Wspaniały koc pled osłoni przed chłodem podczas siedzenia przy stole, biurku lub pracy na komputerze.Nowy koc nowy kolorTrzeba przemiany i odświeżania naszej przestrzeni wokół leży w każdym spośród nas, przeto potrzeba sięgnąć po ten sprawdzony sposób. Nowy koc w w ulubionym przez nas kolorze wniesie wytęsknioną świeżość. Nowy akcent kolorystyczny, można skorzystać w dwojaki sposób.

Pierwszy to dopasowanie koca w kolorze podobnym do elementów wystroju mieszkania. W niniejszym zestawieniu będziemy pewni, że nowy pled będzie świetnie i harmonijnie komponował się spośród wnętrzem.Drugim wyjściem jest zastosowanie kolorystyki na zasadzie kontrastu, gdzie ogromna, kolorowa powierzchnia koca, przełamuje monotonię barw. Ten sposób zalecany jest do wnętrz o jednolitych i nienasyconych barwach. Przełamanie monotonii wniesie ciekawy rezultat i nową energię do pomieszczenia.

Więcej kocy, więcej ciepłaŚwietne wzornictwo koca z mikrofibry wniesie do mieszkania nowoczesny styl. Zestawienie kilku grubych kocy w różnych kolorach, będzie stanowiło wspaniały fascynujący komplet. Taki ciepły zbiór, przyda się całej rodzinie podczas domowych seansów lub porannego celebrowania śniadań. Otuleni w gruby koc 160 będziemy potrafili dłuższy czas cieszyć się sobą podczas rozmów, oglądania ulubionego filmu lub czytania ciekawej książki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz