Ceny noclegów w Albanii.

Ceny noclegów w Albanii.

Ksamil to urocza, adriatycka osada położona na południu Albanii. Niektóre ośrodki turystyczne w obrębie Ksamil otwarte są cały rok, lecz najliczniej się odwiedza tę miejscowość między majaem a październikiem. Dzięki położeniu, Ksamil kusi odwiedzających ciepłym morzem i łagodnym, ciepłym klimatem. Nocleg w Albanii, znajdujący się w Ksamil zaspokaja apatyt na, miejscowe przyjemności do których należy nurkowanie, lokalne restauracje słynące ze świeżych owoców morza i każda atrakcja którą znajdziemy w podobnych kurortach: puby, dyskoteki i baseny i hale. Do zalet wynajęcia hotelu w Ksamil należy z pewnością niewielki wymagany budżet, a dzięki korzystnemu kursowi walut, turyści z Polski mogą zaszaleć nad Adriatykiem bardziej niż nad naszym morzem. Region Ksamil to Park Narodowy o którego faunę i florę pilnie troszczy się rząd, mamy tam okazję doświadczyć prawdziwej egzotyki i obcej dla nas roślinności.

Albania to wysoko położony kraj z dostępem do długiej linii brzegowej i piaszczystych plaż, które kuszą podróżników i wczasowiczów. Po upadku komunizmu w Albanii, republikański rząd dba by gałąź turystyczna się rozrastała. Nie trudno w Albanii też o zabytki, spuścizna antycznej i średniowiecznej historii jest wciąż dostrzec można w licznych miastach i wsiach oraz miasteczkach. W Albanii widać wiele wpływów Tureckich, zarówno w kuchni jak i kulturze. Kuchnia Albańska jest bogata w nadmorskie akcenty i smaki, ale posiada też wpływy tureckie.

Polacy odwiedzający Albanie chętnie do niej wracają. Niewielkie ceny hoteli w Albanii przyciągają nowych turystów, a wyśmienita kuchnia i piaszczyste plaże, pozwalają w pełni cieszyć się urlopem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0242701, Długość geograficzna: 19.974572099999932

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 49 (ostatnio: 21.11.2020 21:06:30)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 27.05.2016 08:12:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz