Adwords Kraków

Adwords Kraków

Pragniesz wiedzieć wszystko o reklamowaniu swojej strony internetowej w Google? To istotne, aby dobrze się wypozycjonować i osiągnąć idealna pozycję w wynikach wyszukiwania. Dlatego wejdź na naszą przejrzystą witrynę i zapisz się na perfekcyjne szkolenia Google AdWords. To właśnie dzięki nam zapoznasz wszelkie meandry reklam AdWords, dowiesz się, jak łączyć słowa koronne, jak prowadzić kampanie linków sponsorowanych. Taka wiedza ma prawo okazać się niezbędna, jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który ma swój biznes w internecie.

Firma prowadzi również szkolenia AdWords, kładąc nacisk na sprawy praktyczne. To właśnie wskutek tego tydzień po podstawowym szkoleniu odbywa się druga sesja (ma prawo być online), w czasie której analizuje się efekty kampanii linków sponsorowanych wdrożonej w czasie pierwszego spotkania.

Firma proponuje również szkolenia Google AdWords przeprowadzane w 2 sesjach, po których konsument ma prawo do gratisowych konsultacji jeszcze przez parę tygodni. Szkolenie jest dokumentowane certyfikatem. Na domiar tego w większości wypadków kontrahenci mają szansę otrzymania tzw. kuponu AdWords.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 58 (ostatnio: 11.02.2022 21:15:22)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 19.08.2017 18:36:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz