Zrzuć zbędne kilogramy w szybkim tempie

Sporo kobiet nie jest zadowolonych ze swojego wizerunku fizycznego. Jedną z najczęściej wymienianych wad jest sylwetka. Poszukujesz zabiegu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie trochę informacji.

Czasami dieta nie wystarcza!

Jeżeli wspominamy o przygotowywaniu sylwetki, szczególnie stawiamy na zdrowe odżywianie oraz treningi. Co zrobić w sytuacji kiedy nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się lub nie potrafimy wymodelować danej części ciała? Postaw na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej lub zwalczanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na wykorzystanie fal ultradźwiękowych i monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, formowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, iż Exillis to system bezinwazyjny i bezpieczny. Jest dobrą opcję dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

gubienie kilogramówZmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją gęstość, a produkcja kolagenu jest zahamowana. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie minimalizować cellulit oraz ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a ponadto pozwala na poprawę stanu skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Zapewniają błyskawiczne nasycanie się długotrwałymi rezultatami.