W końcu ogoliłem plecy

Dzisiaj nieco bardziej osobisty artykuł, w treści którego dzielę się z Wami moim ostatnim przeżyciem, które powoduje tak samo sporo adrenaliny oraz ambarasu. Po kilkunastu dniach dywagacji z moją połówką zdecydowałem pojechać do gabinetu medycyny i kosmetyki dla facetów, aby wydepilować swe plecy.

Pewnie myślisz sobie, że chyba uderzyłem się w głowę. Prawda jest jednak taka, że zarost na mych plecach to coś niespotykanego. Puszcza to niewystarczająco mocne określenie, ja po prostu prezentowałem się jak małpa. A że mej dziewczynie nie przypadało to do gustu, to była skłonna agitować mnie do usunięcia włosów z pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w trakcie tygodnia. Koniec końców nie pozostało nic innego jak się zdecydować i zacząć poszukiwania gabinetu, w którym miałbym sposobność przeprowadzić tego typu zabieg.

Od starcie zdawałem sobie sprawę jak ciężko odkryć będzie klinikę przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Ofert teoretycznie jest wiele, lecz fakty są takie, że znacząca większość z nich nie budzi ufności. W pierwszej kolejności przez to, że analizując witryny internetowe takiego rodzaju klinik trudno natrafić w ich zawartości na opinie wystawiane im przez mężczyzn, a nie dziewczyny. A kumasz, co jak co, ale mężczyzna od kobiety się nieco różni i odmiennie oceniać może na opisywanego gatunku zabiegi. Po kilku próbach udało mi się odszukać jednak klinikę Vesuna, która to świadczy różnego rodzaju usługi medycyny estetycznej dla mężczyzn a z tego co pokazują opinie pisane przez innych mężczyzn robi to dobrze. Podjąłem decyzję, aby to zweryfikować.

Dryndnąłem do nich z planem zapisania się na spotkanie. Wiadomość odebrała grzeczna Pani i zaoferowała mi po chwili przyjazny dla mnie dzień zabiegu. Powiadomiła mnie o wszystkich sprawach powiązany z tego rodzaju depilacją, podpowiedziała w jaki sposób się do tego przygotować i mówiła również o tym jaki spraw mogę wypatrywać po pierwszej wizycie.

W chwili gdy trafiłem na planowane spotkanie, to czułem niewielki strach. Koniec końców uważałem, że tego rodzaju kwestie są dla kobiet, a nie dla mężczyzn. Mój niepokój prędko jednakże wyparował, bo w gabinecie łącznie ze mną odnalazłem czterech chłopaków. Wygląda więc na to, że nie ma się czego krępować, faceci też rozpoczęli o siebie dbać oraz również urządzają sobie wizyty do gabinetów medycyny kosmetycznej dla chłopaków.

Należy zwrócić uwagę, że pacjenci konsultują się tam z kosmetolożkami i lekarzami dermatologii, dzięki czemu mają gwarancję, że przy ani jednym z zabiegów nie zrobią sobie szkody.

Sam zabieg depilacji odbył się niezmiernie prędko i bez powodowania bólu. W sumie po jednym zabiegu wygląd pleców był świetny. Chcę jednak, aby włoski na pewno nie pojawiły się ponownie, a zatem za kilka dni umówię się na ponowną sesję.

Na zakończenie chcę jeszcze opowiedzieć na temat tego, w jaki sposób na tę depilację pleców zaripostowała ma dziewczyna. Nic nie opowiadałem jej o tym, że idę na zabieg, przez co była potężnie zszokowana. I mam obowiązek zakomunikować, że po raz pierwszy od wielu miesięcy tak szybko miała ochotę mnie objąć. Zatem potwierdzam, męska depilacja w stu procentach mnie zadowoliła.

Gdy boicie się takiego rodzaju zabiegów, to dowiedzcie się szczegółowe informacje o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, na prawdę nie ma się co bać.