Sufit ma znaczenie

Urządzanie wnętrza może przysporzyć wielu kłopotów. Jednym z nich może być wybór nadającego się sufitu. Pomimo, iż dla wielu wybór w tej kwestii zdaje się być ograniczony, posiadamy dużo możliwości. Coraz większą popularność zdobywają sufity napinane, które dają niemało możliwości aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te znakomicie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w mieszkaniu, jak także knajpach oraz biurach. Nadają wnętrzu nadzwyczajnej elegancji. Sufity lustrzane posiadamy możliwość zaaranżować w różnych kolorach – od białego po czarny. Cechują się lekką strukturą, przez co są łatwe w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie miejsc, w których zostały wykorzystane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki odpowiedniej technologii zwyczajny szary sufit można zmienić w wyjątkową ozdobę pomieszczenia, która jednocześnie może spełniać funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, która prezentuje niebo może zostać dodatkowo rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest znaczącym usprawnieniem. Możliwość zmiany koloru oświetlenia ,jak również uregulowania jego natężenia sprawi, że uzyskasz w pokoju nadzwyczajny klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, lecz jest także wspaniałym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego jak też baru.

Sufit akustyczny

Złości Cię zbytni zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wyciszyć dom. Ten model sufitu pozwala, również uwolnić się od efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w mieszkaniach o sporym metrażu. Sufit ten może być też świetnym elementem dekoracyjnym.

Więcej ciekawych informacji na temat sufitów napinanych znajdziesz pod adresem http://blog.dpsceilings.com/

Posted in Dom