Odkurzanie może być przyjemne

Zachowanie porządku niejednokrotnie sprawia problemy. Sytuacja jest bardziej czasochłonna, jeżeli posiadamy czworonoga. Walka z sierścią jest niezwykle delikatna oraz uciążliwa. Czy mamy środek na usunięcie sierści z kanapy, poduszek, podłogi? Oczywiście! Przedstawimy Wam dobre odkurzacze, które wesprą Ci w sprzątaniu.

Rodzaje odkurzaczy

Wbrew pozorom dobór idealnego odkurzacza nie jest łatwym zadaniem. Możemy wyróżnić kilka rodzajów tego małego AGD. Główny podział informuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, bezworkowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednak pamiętać, aby w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który cechuje się potężnym silnikiem i szczotką o wysokiej mocy wciągania. Znakomicie radzi sobie z sprzątaniem zabrudzeń oraz dużych zabrudzeń na różnych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele polecamy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Innym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, ale także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki brudu.

Sprawdzone porady

Nie potrafisz się uporać z czyszczeniem foteli z sierści? Wybierz wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu trudnych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.

Posted in Dom