O depilacji laserem w klinice w Krakowie

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii wciąż pozostaje laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta może być dokonywana w okresie zimowo-jesiennym, zatem teraz pragniemy poruszyć ten problem ponownie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wybranej partii ciała. Z prezentowanych zabiegów równie często korzystają kobiety i mężczyźni. Wiek bądź płeć nie powinny mieć w tym przypadku znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wybranego obszaru. Spore fragmenty ciała można rozdzielić na partie. Czasami pacjenci wybierają wyłącznie depilację łydek bądź ud. Parametry lasera wybierane przez lekarza są zależne od właściwości karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, gęstych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez panów to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka popularnych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klientów. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz zwracający uwagę na swój wizerunek.

Dająca najlepsze efekty depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten zdobył certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności uznawany na całym świecie.