Pyrzowice lotnisko – wyporzyczalnia samochodów

Pyrzowice lotnisko - wyporzyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów Solid Car proponuje Państwu najem samochodów osobowych rozmaitych klas. Jeżeli lądujesz na lotnisku w Katowicach oraz pragniesz wypożyczyć auto to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy całościową obsługę, niezawodne pojazdy oraz kompletne ubezpieczenie.

Mamy szeroki wybór aut w przeróżnych klasach. Jako nieliczni zapewniamy dojazd do interesanta i niesłychanie atrakcyjne zniżki w przypadku dłuższego wynajmu.

Stale poszerzające się ogromne grono naszych użytkowników właśnie potwierdza naszą renomę. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.

Solid-car.pl

Solid-car.pl

Solid Car - Wypożyczalnia aut zaprasza wszystkich chcących wypożyczenia samochodu do wykorzystania z naszej oferty. W swoim garażu posiadamy samochody, które jedynie oczekują by dogadzać Państwu. Jako nieliczni zapewniamy dojazd do interesanta i niesłychanie konkurencyjne rabaty w wypadku dłuższego wypożyczenia.

Jednymi z podstawowych naszych klientów są podmioty wypożyczające auto na lotnisku w Pyrzowicach. Mamy doświadczony skład pracowników, który ułatwi wybrać stosowny typ pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny www gdzie można zarezerwować najmu auta i uzyskać więcej danych.

Parking u Madzi – Pyrzowice

Parking u Madzi - Pyrzowice

Osobom wylatującym z lotniska Katowice Airport na wczasy, w podróż w interesach lub do rodziny pragniemy zaproponować ofertę przechowania samochodu na dozorowanym miejscu parkingowym. Nasz parking w Pyrzowicach gwarantuje miłą obsługę, pilnowanie 24h na dobę plac oraz świetne położenie w pobliżu Terminali A i B lotniska Katowice Airport. To wszystko wyróżnia nasz parking w Pyrzowicach. Cena za postój samochodu zawiera również dojazd na lotnisko oraz odbiór po przylocie. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.parkingumadzi.pl, gdzie dostępna jest oferta cenowa "Parkingu u Madzi" w Pyrzowicach, informacje adresowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca na parkingu.

PeriParking

PeriParking

Komunikacja lotnicza robi się w dzisiejszych czasach bardzo popularna. Sporo osób korzysta z lotnisk i samolotów. Wykupują bilety nie tylko na wakacje w dalekich krajach, ale także podróżują na weekendy, lecą spotkać się z rodziną czy załatwiają sprawy biznesowe. Nie we wszystkie miejsca można dojechać samochodem lub autobusem, a ponad to, czas takiej podróży jest znacznie dłuższy oraz wyczerpujący od krótszego i wygodnego lotu samolotem. Jednak większość osób zastanawia się, co zrobić ze swoim samochodem na czas podróży? Gdzie je zostawić, aby było bezpieczne do chwili powrotu? Idealne miejsca zapewnia parking przy lotnisku Pyrzowice. Parking w Pyrzowicach zapewnia klientom znakomite, rzetelnie nadzorowane miejsce, do których nikt obcy nie ma dostępu. Parking przy lotnisku w Katowicach zapewnia turystom bezpieczne zostawienie samochodu w niewysokich cenach, dostępnych na każdą kieszeń. Po co zostawiać samochód w obcym i otwartym miejscu i ciągle martwić się czy z samochodem nic się nie stało? Parking Pyrzowice to idealna alternatywa dla turystów.

Parking u Madzi – Pyrzowice

Parking u Madzi - Pyrzowice

Jeśli wybierają się Państwo z lotniska w Pyrzowicach na urlop, podróż w interesach lub do znajomych pragnęlibyśmy zaproponować Państwu ofertę przechowania pojazdu na strzeżonym parkingu. "Parking u Madzi" (Pyrzowice) gwarantuje fachową obsługę, pilnowanie 24 godziny na dobę plac oraz doskonałe położenie w pobliżu Terminali A i B Portu Lotniczego w Pyrzowicach. Te wszystkie cechy posiada "Parking u Madzi". Kwota za przechowanie pojazdu wlicza także dowóz do Portu Lotniczego oraz odbiór po powrocie.