Beczki i kanistry plastikowe

Beczki i kanistry plastikowe

Wytwarzamy pojemniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry aż od ponad 30 lat. Nasz system dostaw ma w ofercie kanistry PE o pojemności od kilku do kilkudziesięciu litrów, jak również 120 i 150 litrowe beczki z pokrywami i nakrętkami zaciskowymi. Kanistry i beczki umożliwiają magazynowanie w pionie, tak więc posiadają możliwość układania jeden nad drugim. Oddzielnym działem są akcesoria do beczek i kanistrów. Udostępniamy rozległy asortyment produktów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, pojemników i nakrętek. Do oferowanego przez nas asortymentu należą także beczki odporne na czynniki zewnętrzne o wielkości użytkowej 220 litrów i pojemniki ibc. Kanistry UN i beczki z korkami z tworzywa sztucznego, wytwarzane są z przyjaznych dla natury składników o wysokiej masie cząsteczkowej. Dla obsługi naszych torów produkcji posiadamy w dyspozycji najlepsze nadmuchowe linie wytwarzające.

Beczki certyfikowane Udostępniamy Państwu beczki plastikowe, które były testowane więc są przychylne dla przyrody. Beczki z deklem produkowane przez nas są bardzo dobre do magazynowania lub do umieszczania na paletach. Mają też opcję całkowitego opróżnienia i są dostępne w wariantach beczki 30l, 60l, 120l, 150l, 220l. Wytwarzane przez nas beczki na wodę, są też bardzo dobre do przechowywania napojów lub produktów spożywczych, ponieważ są niewrażliwe na przenikanie zapachowe. Każda beczka lub kanister są dostępne w różnych barwach i istnieje możliwość na nich wytłoczyć różne elementy. W dziale dodatków, istnieje możliwość zakupić nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów i kraniki do beczek. Wszystkie beczki są nieszkodliwe dla środowiska i przechodzą próby jakości i odporności na uszkodzenia.

Kanistry plastikowe Wytwarzamy kanistry do celów spożywczych i kanistry spożywcze i takie w których przechowuje się chemię, Bez wyjątku wytwarzane w naszej firmie kanistry są neutralne na zapach oraz nie zmieniają smaku żywności, w nich magazynowanych. Oferowane przez nas kanistry udostępniane są też z: plombującą nakrętką gwintową, zamknięciem mającym możliwość odpowietrzenie. Wykorzystując dodatkowe opcje istnieje możliwość wyprodukować kanister z kranikiem. Istnieje możliwość dołożenia różnej ciężkości wkładu. Każdy kanister ma komfortowy zaczep i szczelną nakrętkę. Kanistry UN mają możliwość całkowitego opróżnienia i są idealne do magazynowania lub paletyzacji. Kanistry z HDPE są bardzo dobre do napojów spożywczych, bowiem są fizjologicznie nieszkodliwe.