Czy pranie może być jeszcze prostsze?

Samsung jest jednym z najbardziej znanych producentów wyposażenia AGD i RTV na rynku. W każdym sklepie możemy spotkać się z ich sprzętem, który wyjątkowo często ułatwia nam podstawowe prace. Tym razem producent zdecydował wyjść naprzeciw zapominalskim. Dołożył do swyk urządzeń piorących funkcję Addwash, która do tej pory nie była znana.

Nowość w pralkach

Pranie nie kojarzy się z najbardziej lubiną rzeczą. Na początku powinno się dokonać selekcji na takninę, następnie barwy. Wielokrotnie także segregujemy pranie, na te które pierzemy w większej jak też niskiej temperaturze. Przeważnie nie pamiętamy o dorzuceniu kilku rzeczy rzuconych w innym pokoju. Do tej pory nie mieliśmy szansy, żeby zatrzymać proces prania i naprawić popełniony błąd. Samsung był świadomy tego rodzaju wydarzeń w związku z czym zdecydował się im sprostać. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dokładanie ubrań w trakcie prania, lecz niesie ze sobą szereg ulepszeń. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwoli również na monitorowanie całego procesu poprzez telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy się dowiedzieć na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, mają również technologię, jaka poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na nabór mocy podczas działania, właściwie go pomniejszając.

Kontroluj swoje pranie

Gdy będziesz musiał dorzucić dodatkowe rzeczy do prania, będziesz miał możliwość to uczynić od ręki. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu jak również kasy. Nigdy więcej nie będziesz musiał niszczyć nerwów po puszczenia prania, w chwili gdy odnajdziesz zagubione rzeczy. W chwili obecnej wystarczy zaledwie je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego rodzaju pralek są zaskakująco pochlebne. Innowacyjna funkcja pralek Samsung zdecydowanie ułatwia przygotowywanie a także zrobienie prania. Warto skorzystać z tego rodzaju rozwiązania.