Bądź modna w nowym 2018 roku

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić na ulicach, ale na pewno zawładnie imprezami jak również salonami. Perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku osób, jakie lubią przyciągać uwagę jak również pragną zachować nietuzinkowy styl. Będziemy mogli zakupić całe brokatowe ubrania – sukienki, marynarki a także inne elementy garderoby idealne na imprezę, a także dodatki, które można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się Panie, które nie boją się wyróżniać jak też nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda lubi wracać. W 2018 wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te wyróżniają się przesadną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać jedynie do sportu. Na ulicach wpadniemy na mnóstwo kobiet w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą często z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do spodni dresowych? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w których ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach i motocyklistach. Będzie to styl na pewno zmimny.

6. Czerwień

Odważne jak również lakierowane kreacje w kolorze mocnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plasikowa moda

Ubrania plastikowe? Prześwitujące spódnice z plastiku, bluzki oraz inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Jednym z modniejszych motywów w 2018 będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie prezentował się nieco odmiennie aniżeli dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli nakryć.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne kolory zastąpią pastele, które królują od paru lat.

11. Motywy kwiatowe

Ulubiony wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu pozostanie na topie. Finezyjne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły bardzo dużą popularnością.

12. Kraciasty motyw

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko bluzki, ale także spodnie oraz marynarki.