Bądź modna w nowym 2018 roku

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić na ulicach, ale na pewno zawładnie imprezami jak również salonami. Perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku osób, jakie lubią przyciągać uwagę jak również pragną zachować nietuzinkowy styl. Będziemy mogli zakupić całe brokatowe ubrania – sukienki, marynarki a także inne elementy garderoby idealne na imprezę, a także dodatki, które można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się Panie, które nie boją się wyróżniać jak też nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda lubi wracać. W 2018 wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te wyróżniają się przesadną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać jedynie do sportu. Na ulicach wpadniemy na mnóstwo kobiet w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą często z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do spodni dresowych? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w których ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach i motocyklistach. Będzie to styl na pewno zmimny.

6. Czerwień

Odważne jak również lakierowane kreacje w kolorze mocnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plasikowa moda

Ubrania plastikowe? Prześwitujące spódnice z plastiku, bluzki oraz inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Jednym z modniejszych motywów w 2018 będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie prezentował się nieco odmiennie aniżeli dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli nakryć.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne kolory zastąpią pastele, które królują od paru lat.

11. Motywy kwiatowe

Ulubiony wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu pozostanie na topie. Finezyjne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły bardzo dużą popularnością.

12. Kraciasty motyw

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko bluzki, ale także spodnie oraz marynarki.

Wypatrujesz stylowych ubrań? Wejdź na http://louloustore.pl/3/lindbergh